Seyahatte İzlenecek Filmler

Seyahatlerimizde bir genelleme yapacak olursak sabahları yoğun bir gün geçirip akşamları dinlenemeye ayırırız bu dinlenme ise konakladığımız yerde uyuyarak geçirmektense film izleyerek geçirmek bir çoğumuzun tercihi olmaktadır. Film izlemenin belki de en can sıkıcı noktası film seçmektir bu yazımızda sizlere ufakta olsa bir fikir vermek adına seyahatte izlenecek filmleri seçtik. Bu filmleri seçerken yorgun bir beden ve zihinle izlediğinizi göz önünde bulundurarak hazırlamaya özen gösteriyoruz ondan dolayı bu yazımızdan görüp açacağınız filmi gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

 Arabalar (Cars) 2006

İlk film olarak bir animasyon seçmek istedim bunun sebebi ise animasyonların yaş farkı gözetmeksizin insanlar üzerindeki olumlu ruh hali değişikli, bu durum yaşınız kaç olursa olsun sizleri kaliteli bir animasyon filmini bitirdikten sonra yüzünüzdeki o tatlı gülümsemeyi fark etmeniz için güzel bir fırsat olduğunu düşündüğümüz için ilk filmimizi Arabalar olarak seçtik.

Filmimizin geçtiği evrende yarışçı arabalar için ulaşılabilecek en üst kademe ödüllerden biri olan piston kupası yarışında 3 araba bitiş çizgisini aynı anda geçmiştir. Ve bunun sonucu olarak bu 3 araba için özel bir yarış düzenlenmesine karar verilmiştir bu arabaların içine en genç ve ateşli olan şimşek McQueen beklenmedik bir durumun sonunda kendini Radyatör Kasabasında bulur ve burada hayatın gerçekleri, başka bakış açıları ve çok sıkı dostluklar elde eder.

Filmin sonunda bizlere kupanın “Sadece boş bir kase” olduğunu hatırlatır. Keyifli seyirler

 Yenilmezler (The Avengers) 2012

Listemizde 2. Sırada bir süper kahraman filmi bulunmakta, biliyorum süper kahraman filmlerini izlemek konusunda oldukça ön yargılısınız ve belki de sıkıcı bulmaktasınız, bunu bildiğimiz için sizlere Yenilmezleri (The Avengers) önermemizin mantıklı bir sebebi var tabii ki buda bir takım olan Yenilmezler ekibinin bir araya gelişini ve neye karşı dünyayı koruduklarını bizlere sıkmadan ve Yenilmezler evreninin sınırları dışına çıkmadan anlattıkları için bu filmi izlemeniz için öneri olarak yazdık. Keyifli seyirler diliyoruz.

Dünya dışı varlıklar tarafından dünyayı büyük bir tehlikenin beklediğini ön gören SHIELD direktörü Nick Fury bu dış tehlikeleri püskürtmek için özel yetenekli insanları bir araya getirmek için çalışır ve bu konuda haksız olmadığı ortaya çıkınca ise bu özel yetenekli insanlar dünyayı korumak için birlik ve beraberlik içinde çalışarak dünya dışı varlıklarla amansız bir mücadeleye girişirler.

Tam Gaz (Baby Driver) 2017

Baby Driver alışık olduğumuz arabalı aksiyon filmlerinin dışında bir film. İzlerken bunu çok rahat bir şekilde fark edeceksiniz ve keyifle izleyeceksiniz. Keyifli seyirler diliyoruz. Baby bir kaza sonucunda işitme duyusunda bir takım sıkıntılar yaşayan üst düzey bir sürücüdür genç yaşına rağmen bu kadar iyi bir sürücü olması ona belirli zorluklar çıkarsa da bunun üstünden gerçek aşkı bulmasının da yardımıyla gelecektir. Bir görevin içerisinde beklenmedik sorunlar çıkmasının ardından amansız bir kovalamaca başlar, bu kovalamacanın içerisinde eski hesapları da kapatmayı düşünün Babyi zorlu bir gün beklemektedir.

Bird Box  2018

Listemize bir korku gerilim filmi eklemek istedik bunun sonucunda ise çoğunlukla gerilim ögeleri barındıran Bird Box filminde karar kıldık. Zorlanmadan izleyeceğinizi düşünerek keyifli seyirler diliyoruz. Dünya anlam verilemeyen bir kaosun içine sürüklenmektedir kendini koşulsuz şartsız öldüren insanların neden bunu yaptıklarını anlamaya çalışan ve buldukları sonuçtan dolayı gözlerini kapatmak zorunda olan insanları bu zorlu süreçte asıl düşmanın o yaratık olmadığı insanların içindeki kötülüklerinde en az o yaratık kadar tehlikeli olduğunu öğrenen Malorie yi zorlu bir yolculuk beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir